Maltego'nun Ücretli Sürümü ?

Wonkaa

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
504
0
Merhaba Arkadaşlar
Maltegoyu çoğumuz biliyoruz

Maltego bazı şeyleri bulmamıza engel oluyor daha doğrusu izin vermiyor

telefon numaralarından yola çıkarak birçokşeyi bize sunmuyor

acaba diyorumki maltegonun ücretli sürümünü alsam türkiyedeki telefon numaralarını detaylı bir şekilde analiz etmeme izin verirmi

email adresleri vs

kullanan varmı merak ettim

cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

Castiel

Yeni üye
1 Ocak 2019
45
0
Yillik 1999 usd`ye (XL) uzaylilari bile gostermeli :) Saka bir yana bende ucretsiz surumunu denemistim fakat memnun kalmadim gunlerce licence key aradim ucretsiz onuda bulamadim sonrasinda da fiyatini gorunce vazgecmistim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.