Mark Zucherbeg gibileri Hackleme

r7s6g3rf

Üye
15 Tem 2016
120
0
MERHABA ARKADAŞLAR Böyle bazen görürüz internette facebookun ceo su mark zucherberg hacklendi falan hatta bi ara şifresi dadada dır dediler . işte bizde bunun gibi büyük adamları nasıl hacklerim TEŞEKKÜRLER

Mr Noxi

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
448
0
I am from TR
SQL açığı vs bunları biliyormusun, yoksa bir film izleyip üzerine gazetede onu görüptemi buraya heycanla geldin?

Bende yapıyordum ama anladım ki hacker oldum demek o kadar kolay bir iş değil, emek vermen gerek sabır işi sabır varsa yaparsın, ama normal hayatta dersen ben yaparım hacklıcam etcem diye daha okulu okumam diyen adamlarsınız.

B1LLS

Katılımcı Üye
14 May 2016
350
0
Berlin
hocam ne brute forcesi ne sql açığı neyden bahsediyosunuz o kadar kolay olsaydı çoktan hacklenmişti bir tek sql açığı biliyorsunuz diye bütün sitelerde bu açıktan var sanıyosunuz ama azıcık açıkları vb şeyleri öğrenin

B1LLS

Katılımcı Üye
14 May 2016
350
0
Berlin
Brute sadece site için değildir ki

hocam brute forcenin phyton dilinde yazılmış ve temeli deneme-yanılma olan bir program olduğunu biliyorum demek istediğim adamların koyacağı şifre md5 şifreleme sistemlide olabilir bilemessin md5 i kırmak imkansız gibidir çok çok özel bilgisayarlar bile 4-5 saat aralıksız çalışarak çok düşük ihtimal olsa da bulabiliyor yani bu gibi hesapları hacklemek neredeyse imkansız gibi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.