Matematiği Hackliyoruz

27 Haz 2016
85
0
Herkeze merhaba arkadaşlar. Bugün belkide hepimizin en buyuk sorunu olan matematiğe biraz olsun hız getirebileceğiz. Bu uygulama matematik problemlerini çözebiliyor. Tabikide siz oturun bu çözsün demiyorum ama hepimizin aslında cevabını bildiğimiz birtürlü içinden çıkamadığımız problem soruları oluyor. Bununla o soruları çözebilir çözümlerine bakabilirsiniz. Bizzat denedim gayet başarılı yapılması gereken kamerayı soruya tutmak. anlatımı içresinde mevcut. Kullanma amacı size bağlı. :RpS_cool: Play storeden Ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz :D

LİNK

Son düzenleme:

Fortgeschritten

Yeni üye
24 Eyl 2016
19
0
İşlem olmadıktan sonra programa ne gerek var aç cevap anahtarını bak ama öğrenmedikten sonra ne faydası var ki?

GAA

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
412
1
İşlem olmadıktan sonra programa ne gerek var aç cevap anahtarını bak ama öğrenmedikten sonra ne faydası var ki?

Zaten öğretmek amaçlı ben mesela bu soruyu anlıyamıyorum ama cevabını sana bulup anlatıyor ne güzel işte.

Bu arada konu için teşekkürler hemen indirecem.

TnLamaz

Üye
8 Eyl 2016
142
0
Sözel sorulari Napicakk??? Mesela denklem kurma sorulari isci havuz filan denklemi ben yazdiktan sonra ben çözerim zaten :D

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Her soruyu çözemiyordu sanırım önceden kullanıyordum temel formüllü olan soruları çözebiliyor karmaşık bir geometri ya da mantık sorusunda onunda beyni yanıyor zavallı :D

'Deep

Uzman üye
31 Eki 2015
1,327
1
Sana Birazdan Bulabilirsem Bir Soru Atacağım Onu Hekle.
Pardon Heklesin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.