Mavi ekran ve Tuhaf bir hata / Windows 8

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Windows 8 de sadece wireless driver'ını yüklerken, devredisi birakirken, kaldırırken, wi-fi ye baglanmaya calisirken sürekli mavi ekran hatası veriyor. ( Bilgisayarınız bir sorunla karsilasti....)

Birde bilgisayarın ekranını indirdigimde normalde uyku moduna gecmesi gerekiyordu ancak uyku moduna gecmiyor. Bilgisayarı kapatıyor ve bilgisayarı actiktan sonra şu gönderme hatasını veriyor.

Internetten arastirdim oradaki cözümleri denedim ancak pek faydalı bir sonuc elde edemedim.

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Dostum Sorunun Driverle Alakalı Yanlış Sürücüyü İndirmiş Olabilirsin Veya Wifi Adaptör Aldıysan Sisteminle Uyumsuz Olabilir Öncelikle
Wifi Yi Devredışı Bırak Veya Sökebiliyorsan Sök
Sonrasında Yüklü Wifi Driverini Kaldır . Veya Kurmadıysan Kurmaya Çalışma
Pc ' yi Yeniden Başlat
Wifi Adaptörünü Çıkardıysan Veya Devredışı Bıraktıysan Etkinleştir Veya Geri Tak ,
bilgisayara Driver Booster Kur Ve Temiz Bir Tarama Yapıp Herşeyi Güncelle VE Kurulmamış Driverleri Kur .
Sonrasında Zaten Program Otomatik Yeniden Başlatacaktır Ve Sorunun Düzelmiş Olacaktır
İyi Forumlar ...

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Dostum Sorunun Driverle Alakalı Yanlış Sürücüyü İndirmiş Olabilirsin Veya Wifi Adaptör Aldıysan Sisteminle Uyumsuz Olabilir Öncelikle
Wifi Yi Devredışı Bırak Veya Sökebiliyorsan Sök
Sonrasında Yüklü Wifi Driverini Kaldır . Veya Kurmadıysan Kurmaya Çalışma
Pc ' yi Yeniden Başlat
Wifi Adaptörünü Çıkardıysan Veya Devredışı Bıraktıysan Etkinleştir Veya Geri Tak ,
bilgisayara Driver Booster Kur Ve Temiz Bir Tarama Yapıp Herşeyi Güncelle VE Kurulmamış Driverleri Kur .
Sonrasında Zaten Program Otomatik Yeniden Başlatacaktır Ve Sorunun Düzelmiş Olacaktır
İyi Forumlar ...

Yanlış driver kurdugumu sanmıyorum önceden ne kurduysam simdide aynısını kurdum. Söyledigim gibi wireless driverını ne devre disi birakabiliyorum ne de kaldirabiliyorum bunları yapmaya calisirken mavi ekran hatası verip yeniden basliyor pc. (Laptop kullanıyorum bu arada ve harici bir wireless kartm yok)

Ayrıca wi fi ye baglanabiliyorum ancak baglanti basarisiz olduktan sonra tekrar tekrar wi fi ye baglanmaya calissam (yani zorlasam baglanmak icin) mavi ekran veriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.