Mcdonalds uygulaması

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Cmd://Color2
Arkadaşlar uygulamada, uygun bir menü var kampanya olarak ilk kez üye olanlara bir kez kullanım hakkı veriyorlar. Bu kampanyayı başka hesap açınca falan bu cihazda kullanıldı diyor. Ne yapabilirim. Sanal telefon vs önerisi olan varmı?

Hayırlı Geceler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

p01n3

Üye
13 Ocak 2018
74
0
Cevap: Mcdonalds uygulaması hk.

Aynı telefonda iki hesaptan birinde kullanıldığı zaman diğerinde de tek kullanımlık yeni üye fırsatları gidiyor. İki yolu var:

1) Cihazı değiştirip fırsatın kullanılmadığı hesaptan giriş yapmak
2) Telefona format atmak (Denendi)

Crowlin

Yeni üye
4 Eki 2019
5
0

Denemedim ama kesin sonuç alabileceğiniz bir önerim var telefonunuzu rootlayıp ID changer programıyla telefonunuzun id sini değiştirmeniz gerekiyo bu işlemi sınırsız sayıda yapabilir bu kampanyadan sınırsız sayıda faydalanabilirsiniz. :):

p01n3

Üye
13 Ocak 2018
74
0

Telefonu sıfırladıktan sonra fırsatın kullanılmadığı halde gözükmeyen hesapla giriş yaparsan fırsat geri geliyor. Bizzat denedim.

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0

Telefonu sıfırladıktan sonra fırsatın kullanılmadığı halde gözükmeyen hesapla giriş yaparsan fırsat geri geliyor. Bizzat denedim.
Dostum sıfırlama derken direk fabrika ayarlarımı ? Bak sıfırlicam :D üzülürüm.

Denemedim ama kesin sonuç alabileceğiniz bir önerim var telefonunuzu rootlayıp ID changer programıyla telefonunuzun id sini değiştirmeniz gerekiyo bu işlemi sınırsız sayıda yapabilir bu kampanyadan sınırsız sayıda faydalanabilirsiniz. :):
Yani dün hemen rootladım ıd changer diye uyg indirdim yıldızı düşüktü ama sözde değişti sonra mc donalds uyg. Kabul etmiyor rootlu bende rootu kaldırıp denedim olmadı malesef.

p01n3

Üye
13 Ocak 2018
74
0

Dostum sıfırlama derken direk fabrika ayarlarımı ? Bak sıfırlicam :D üzülürüm.

Bende senin gibi fırsatı kullanınca, aynı fırsatı kullanmak için 2. hesabı açtım fakat fırsat gelmedi. Telefona tamamen format attım. Sonrasında 2. hesapla yani fırsatı kullanmayıp gözükmeyen hesapla giriş yaptım ve fırsat geri geldi. Ben bu şekilde tekrar kullandım. Sen bilirsin denemesi bedava :)

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0

Bende senin gibi fırsatı kullanınca, aynı fırsatı kullanmak için 2. hesabı açtım fakat fırsat gelmedi. Telefona tamamen format attım. Sonrasında 2. hesapla yani fırsatı kullanmayıp gözükmeyen hesapla giriş yaptım ve fırsat geri geldi. Ben bu şekilde tekrar kullandım. Sen bilirsin denemesi bedava :)

Ben yeni hesap açınca kampanya gözüküyo ama tıklayınca bu telefonda başka bir hesaptan kullanıldı benzeri yazı çıkıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.