Me-tasploit hakkında bilgisi olan bana ulaşabilir mi?

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Yardim istedi isen mecbur post atmak zorundayiz.

Bu konu ile alakali forumumuzda yeteri kadar konu var zaten anlari aramani tavsiye ediyorum. Iyi Forumlar.
Konulara zaten göz atmış bulunmaktayım ama konuların neredeyse hepsi sadece local saldırıları içeriyor benim merak ettiğim ise global bir saldırı yapabilir miyiz?
Hep basit pentestler görüyorum ve sıkılmaya başladım global olarak aktif saldırı yapmaya çalıştığımda ise genellikle "Failed to bind" hatası alıyorum.
Rapid7'nin kendi sitesine yazdığım makalede pek net bir cevap alamadım.
Elinizde normal bir ip adresine yapılan exploit videosu varsa link verirseniz sevinirim.
Yada siz normal bir internet ip adresinden exploit edilebilir mi bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Konulara zaten göz atmış bulunmaktayım ama konuların neredeyse hepsi sadece local saldırıları içeriyor benim merak ettiğim ise global bir saldırı yapabilir miyiz?
Hep basit pentestler görüyorum ve sıkılmaya başladım global olarak aktif saldırı yapmaya çalıştığımda ise genellikle "Failed to bind" hatası alıyorum.
Rapid7'nin kendi sitesine yazdığım makalede pek net bir cevap alamadım.
Elinizde normal bir ip adresine yapılan exploit videosu varsa link verirseniz sevinirim.
Yada siz normal bir internet ip adresinden exploit edilebilir mi bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Kali linux ve armitage der susarım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.