Mentus Client 2.8 YARDIM !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrazyFires

Üye
24 Ağu 2011
216
0
Arkadaşlar şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.İlk öncelikle şunu dile getireyim ben site çökertme konusunda çalışıyorum ve uğraşıyorum.Çalışmalarım sırasında Botnet filan duydum.Fakat Botnet'i Visual C++ ile yapıyormuzuş.Neyse ben bugün forumda dolaşırken bir arkadaş botnet yaparsınız bunla filan diye konu açmış Mentus Client 2.8 demiş download linki vermiş.Fakat anlatım yapmamış. İnternetten de araştırma yaptım ve sonucunda çekilen tüm videoları yabancı olarak tespit ettim.Siz mümkünse bana varsa video linki veya konu linki atarsanız sevinirim. Tekrar şimdiden teşekkürler.

ImSorry

Üye
24 Haz 2012
207
0
Bursa
botnet çok eskide kaldı artık kullananlar çok azaldı yaptırımlarıda çok büyüdü

Yurt dışından bir Dedicated kirala 5 GB lik hat çıkışlı o işini daha iyi görür emin ol

ImSorry

Üye
24 Haz 2012
207
0
Bursa
Botnet eski ama çok sağlam bir programdır bunun da haberin olsun ama söylediğin de dikkatımı çekti

saglamlıgına birşey demedim fakat botnet ilhe her zaman meşgul olman gerekir hep beslemen gerekir ki fudlamak dagıtmak upload download sunucu bakımı ve yasalar derken botnetin bir tadı kalmıyor ki

Ama root makina öylemi kullanışlı hızlı ben şahsen root kullanıyorum botneti uzun zaman önce bıraktım zor geliyor cunku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.