Merhaba ben furkan

28 Ocak 2012
127
0
SaKaRYa
ÖNCELİKLE ALLAH'IN SELAMI ÜZERİNİZDE OLSUN .

SELAMUN ALEYKUM

ARKADŞLAR BEN BU SİTEYE YENİ KAYIT OLDUM. DAHA ÖNCEDENDE OLUCAKTIMDA ÜYELİKLER KAPANMIŞTI. NEYSEKİ BİRAZ KONU PAYLAŞIMI YAPTIM VE YAPMAYADA DEVAM EDECEĞİM.BU SİTEYİ GEZİNİRKEN BULDUM.BEN +50 TANE FORUM VE NORMAL SİTELERDE YETKİLİ OLARAK GÖREV YAPTIM . BÖYLE ÇALIŞA ÇALIŞA . BİLDİĞİNİZ NEREDEYSE BÜTÜN ONLİNE OYUNLARI OYNADIM SONRADA BIRAKTIM . ÇARLARIM ÇOK İYİYDİ . NEYSE ADIM FURKAN . SOYADIM TAŞÇI . YAŞIM 19 . BOYUM 184 . KİLOM 65 . GÖZ RENGİM MAVİ . SAÇ RENGİMİ ARA SIRA DEĞİŞTİRİYORUM AMA ORJİNALİ KIZIL . FACEM FURKAN TAŞÇI
. SAKARYADA YAŞIYORUM.

BENDEN BU KADAR.

HERKESE BAŞARILAR.

Ardelis

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
310
0
ANTALYA
Aramıza Hoşgeldin Öncelikle..Forum'a Forum Kuralları'nı Okuyarak Başlayabilirsin Hemen Burdan Bağlanmak İstiyorsan. LİNK :http://www.turkhackteam.net/forum-kurallari/25068-forum-kurallari.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.