Merhaba Facebook Sayfa Kapatmam GEREK !

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
CTRL F4.. Veya açık olduğu tab'ın hemen yanında bir çarpı vardır...

Cidden ama, facebook'un ödeme sisteminde ise facebook binlerce kişi de şikayet etse o sayfayı kapatmaz. O sisteme girebilmek için adam güvenilir olduğunu, bir şirket olduğunu, yasadışı işlere karışmadığını zaten kanıtlamış.

Eğer gerçekten dolandırıcılık yapıyorlarsa, delillerle tek başına şikayetin yeter. Yok "ben paramı kaptırdım, sonra beni banladılar, ben de çok kızdım kapatacam" diyorsan, şansına küs.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Ne Yapmam GErek Millet Nasıl ÇAlışıyor Kapatıyor Anlamadım ?

Millet gerçekten haksız sayfaları kapatıyor.

Benim dropbox'ımda bir program var ama ben facebook kırabiliyor mu hiç denemedim. Zaten yükleyeli 1 hafta oldu, bu hafta boyunca da ofiste proje vardı. Ama sanırım bu şekilde linkleri paylaşmak yasak..

Gerçekten bir sahtekarlıkları varsa, anlatabilirsen ona göre bir şeyler yapılabilir.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
CTRL F4.. Veya açık olduğu tab'ın hemen yanında bir çarpı vardır...

Cidden ama, facebook'un ödeme sisteminde ise facebook binlerce kişi de şikayet etse o sayfayı kapatmaz. O sisteme girebilmek için adam güvenilir olduğunu, bir şirket olduğunu, yasadışı işlere karışmadığını zaten kanıtlamış.

Eğer gerçekten dolandırıcılık yapıyorlarsa, delillerle tek başına şikayetin yeter. Yok "ben paramı kaptırdım, sonra beni banladılar, ben de çok kızdım kapatacam" diyorsan, şansına küs.

Alt + F4 hocam :)

Veya ctrl + w.. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.