Merhaba Turk Hack Team

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
12 Haz 2016
111
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. 16 Yaşındayım ve adım Çağatay. İstanbul'da yaşıyorum. Umarım burda iyi arkadaşlıklar kurarım kendime bir aile ortamı yaratabilirim. Alırım bir hoşgeldin'inizi :)

Badboyy79

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
520
0
balıkesir
Merhaba hoşgeldin kardeşim yardımcı olucağımız bir konu olursa mesajını beklerim
WEB HACK
SİTE DUMPLAMA
SQL AÇIK BULMA
GİBİ KONULARDA YARDIMCI OLABİLİRİM

balack

Üye
9 Ağu 2012
66
0
hosgeldın ama konu yanlıs yerde acmıssın :) forum kurallarına oku tavsıyemdır ...

JustFly

Üye
15 May 2016
229
0
Başlıyayım
Hoşgeldiniz,
Hayırlı sahurlar herkese.

12912560_1049237648444659_2112467761_n.jpg

Cryof

Üye
12 Haz 2016
102
0
Hoşgeldin bende yeniyim :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Hoş geldiniz kalıcı olmanız dileği ile Web Hack / SQL injection / İndex-Shell / Açık bulma sorunları yaşarsanız ban ulaşabilirsiniz.İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.