Merhabalar

THTeam

Yeni üye
4 Eki 2015
15
0
Sağol abi tavsiyen için bende yeni olduğum için bütün konulara göz atıyorum

CMassiveStrokeK

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
772
0
Hamburg
hoşgeldin dostum forum kurallarını bölüm kurallarını okumanı tavsiye ederim aradığın bir çok şeyi bulabilirsin burada

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Hoş geldin kardeşim umarım iyi vakit geçirirsin ...
Öncelikle tabi forum kurallarını okumalısın ardından ne yapmak istiyorsan
ona göre bölüme girip araştırmalarını yapabilirsin.Bütün bilgiler forumda mevcut

İyi Forumlar...

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
Aramıza hoşgeldin. Kalıcı olman dileğiyle. Herkes yazmış ama bende bi hatırlatma yapayım. Forum kurallarını ve misyonu okumanı istiyorum. Ayrıca yardım içerikli konularını THT Yardım Merkezine açmalısınız.

İyi Forumlar

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
A.selam, hoşgeldiniz.

Forum kurallarını ve Misyonu okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Forum üzerinde başlangıç için ise dökümanlara göz atabilirsiniz. Üst menü de yer alan arama yerinden veya anasayfa'dan istediğiniz kategoriye girerek bilgi alabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.