Merhabalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Noises

Üye
22 Ağu 2017
165
0
26
Balıkesir
Merhaba Arkadaşlar :)

Foruma ilk katıldığım tarih 2013 olması lazım öyle hatırlıyorum. hesabımın şifresini ve e-mail adresini unuttuğum için foruma giremiyorum 2015'ten beri :D bende yeni bir hesap açtım buradan devam ediyorum.

eski hesabım whisper* belki tanıyan vardır :)
iyi akşamlar..

deragless

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
660
0
Hoşgeldin Kardeş İyi Forumlar Umarım İyi Geçiniriz Yardım Ve Forum Kurallarının Okumayı Unutma Kardeş

mrNightblood

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
323
0
Hoş geldin eski hesabına yazık olmuş bundan sonrakileri bir yere not et derim ben öyle yapıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.