Merhabalar

cevizkabugu1

Yeni üye
6 Ocak 2012
8
0
Arkadaşlar selam, öncelikle sorumluluk gerektiren bir mesele olduğunun farkındayım hack'in. Forumda da yazılanları okudum, "burası msn hack le" vs gibi şeylerin isteneceği bir yer değiş denmiş, doğrudur. Lakin ben hakkaten bu işi yapmak isteyecek kişiler çıkar ve bana yardımcı olmak isterlerse bunu rica etmek durumundayım. Konuyu burada detay vererek anlatamayacağım fakat gerçekten önemli bir mevzudur. Umarım ilgilenen ve yardımcı olmak isteyenler olur, olmasa da teşekkür ederim, ziyanı yoktur.

Ancak olursa, çok çok iyi olacaktır. Söz konusu bir ailedir.

Selamlar.

cevizkabugu1

Yeni üye
6 Ocak 2012
8
0
teşekkür ederim, yardım edecek kimse yok mu henüz? bakın inanın mühim bir mesele.

Lost Demon

Üye
5 Ocak 2012
184
0
Merhabalar kardeşim

Msn hesap çalabilirim lakin mühim bir konuysa ilgilenebilirim mesaj atabilirsiniz.
Bi oyun hesabı veya bir intikam içinse asla uğraşamam !

cevizkabugu1

Yeni üye
6 Ocak 2012
8
0
Ben mesaj atamıyorum daha arkadaşım, msn değil. Facebook hesabı. (Gerçi msn i alınca facebook uda alırız sanırım.) Lakin oyun ya da intikam gibi bir nedenden dolayıda değil. bana özel mesajla msn adresinizi yazarsanız eklerim ve konuşuruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.