Çözüldü Merkez Takviye Güç Lazım

Hidden Player

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
302
0
Bursa
Saat akşam üstü 7ila8 sularında başladı sigara dumanı odayı sarmıştı gözüm hiç bir şey görmüyordu. Havalandırmak için tek cam etkili değildi. Sinekliği olmayan camı açmak zorunda kaldım. 2-3 saat kadar kestirmişim. Saat 4e gelmek üzere yoğun bir düşman kuşatması başladı. Hepsini temizlediğimi sanıyorum fakat 2-3 karargah pusuya yatmış utanmasalar kaldırıp camdan atacaklar sandalyeyle beni. Her yeri sardı bu sinekler. Yardım edin ne yapmalıyım ?

Son düzenleme:

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Bizde sineklik yok üstüm açık yatıyorum ve bu yaz sadece 2 kere ısırıldım :D
Yalnız ciddi olmadığından eğlence-geyik bölümüne açsan daha iyiydi.

Hidden Player

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
302
0
Bursa
tabiat ananın affı yok kini var bu nedir arkadaş. Bölgenin bütün sinekleri odamda. :D kolay yolla bunları kovmanın taktiği var mı makara yaptığıma bakmayın forumda sövemiyorum diye bu. :D

thefsociety

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
292
0
İnternetten, kedi otu mu ne varmış onu öğrendim vücuda sürünce gelmiyorlarmış. Bizde yok ama olan arkadaşlar varsa denesin konu çözüme ulaştı. Ben domalıp beklicem. :)

asdAsD:aS:DaS:D BATAKLIKTAKİ SİVRİ SİNEKLERİ YÜZÜMÜZE ÇAMUR SÜREREK UZAKLAŞTIRIRDIK (KAMP MODE: ON) ONLAR BİLE GELMEZDİ'de Evin içinde çamurlamı oturcan geçmiş olsn sen en iyisi dediğini yap :DAS:DA:SD

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.