Sızma Testleri Metasploit "no session was created" hatası nasıl çözülür?

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
[*] Started reverse TCP handler on 192.168.x.x:4444
[*] 109.xxx.xxx.195:21 - Command Stager progress - 60.10% done (497/827 bytes)
[*] 109.xxx.xxx.195:21 - Command Stager progress - 100.60% done (832/827 bytes)
[*] Exploit completed, but no session was created.

msf ile PURE-FTPd yani 21. portttan sızma girişiminde bulunduğumda kırmızıyla belirttiğim hatayı alıyorum sizce firewall mı antivirüs mü yoksa sitede zaafiyet mi yok çözemedim lütfen bilen birisi yardım etsin son günlerde konularıma cevap alamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.