Mete han

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,331
597
FTP Server
Metehan cim gibi çin biçmeyi severdi

2f94086d9d8d7616090e8dabb8e17ff7.gif

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,325
2,510
Valla Mete Han'ı çok beğeniyorum. Adamın cesareti ve kararlılığıyla küçük bir kabileyi Asya'nın en güçlü imparatorluğuna dönüştürmüş. Askerî stratejileri ve taktikleri günümüzde bile geçerliliğini koruyor. Mete Han'ın başarıları, Türk ve Moğol halkları için önemli bir miras. Bu mirası korumak ve geliştirmek, hepimizin görevi olmalı. Asya Hun İmparatorluğu'nu benimsemek veya benimsememek kişisel bir tercih. Bence bu imparatorluk, Türk ve Moğol halklarının ortak mirası.

baP

Yeni üye
23 Kas 2023
17
24
Mete Han hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sizce Asya Hun imparatorluğunu benimsemelimiyiz ?

knd7dej.png
Metehan'ın tarihi okuduğum zamanlarda gerçekten kapılıp gitmiştim. Askeri başarı ve stratejisi, liderliği başka bir seviyede. Herkes tarihini okumalı, okutturmalı ve unutturmamalıdır diye düşünüyorum. Bu güzel paylaşım içinde teşekkür ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.