Meterpreter Problemi

|Ksenon

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
322
0

Selamun Aleykum,
Benim şöyle bir sorunum var telefon için virüs oluşturup bunu uygulama ile birleştiriyorum buraya kadar sorun yok fakat ****sploitte dinlemeye aldığımda uygulamayı telefondan çalıştırdığımda bağlantı geliyor geldiği gibi telefonda uygulama durduruldu diyip uygulamadan atıyor ve bağlantı geri gidiyor. Daha öncesinden böyle bir sorun yoktu bağlantı geliyordu sorunsuz bir şekilde telefonda neler yapabiliceğimi test ederken bi kaç sh scripti gönderdim meterpereterden sürekli bağlantı gelmesi için fakat bu sh scriptinde uygulamanın ismini yanlış yazmışım ve bunu 10 15 kere çalıştırdım. Sonrasında bağlantı gelmemeye başladı dinlemedeyken uygulamayı başlattığımda uygulama durduruldu diyor. Telefonu 5 6 kere formatladım bilgisayarı formatladım ip değiştirdim fakat bu sorun çözülmedi hala aynı Aylık internet kullanımıma baktığımda 40 50 GB upload gözükmekte hiç upload yapan biri değilim normalde aylık 1 2 GB olurdu nasıl çözerim bunu yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada uygulama ile birleştirmeden de sadece mainactivity olarak da denedim aynı malesef :(
Çok Çözüm Denedim Fakat Çözüm Başarılı Olmadı

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Farklı tooldan da android rat oluşturuyorum meterpreter dinlemesi aldığımda bağlantı geliyor uygulama durduruluyor onlarda msfvenom tabanlı oluşturuyor diye biliyorum

Msfvenomdan mı oluşturdun trojanı msfvenomda sıkıntı var apk trojanı sıkıntılı.
O sh scriptten sonra gelmeyince başka birşeylerden dolayıdır diye düşünmüştüm msfvenomda nasıl bi sorun var acaba bilginiz var mıdır

Hadi bakalım bilen çıkacak mı
//güncel//

Moderatör tarafında düzenlendi:

Slaptonimus

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
447
2
Bozdu güncellenmesini bekle.Sadece exe formatında çalışıyor şuam apklar dinlemeye alınamıyor yani metetpretet oturumu açılmıyor güncellenmesi gerek.

|Ksenon

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
322
0
/Guncel Arkadaslarimda bu problem olmamakta msfvenom kaynakli degil sanirim ben bu problemi nasil cozerim kafayi yiyorum yardimlarinizi bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.