metin dosyaları ve wordicon

cezarritto

Üye
10 Eyl 2015
129
0
İyi günler. İşteki PC"de galiba bazı metin dosyalarını WORD 2010+ ta oluşturdum ve sonrasında
WORD 2010+ ı silince o metin dosyaları açılmaz hale geldi. ve dahası wordicon dosyalarına dönüştü. Metin dosyalarımı geri istiyorum :( yardım eder misiniz?

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Dosyaların başka bir dosyaya dönüşmez sadece açacak bir program kalmadığından onu açmaya çalıştığın başka bir programın simgesini almıştır. Şöyle düşünebilirsin müzik dosyalarını x progamıyla açarsan x programının y programı ile açarsan y programının simgesini alır. Fakat müzik dosyası aynı dosyadır. eğer bütün müzik açacak dosyaları silersen de simgesiz kalır. Durumun bundakik gibi. Officeyi tekrar kurarsan sorunun çözülecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.