Metin2 Auto Pack Yardım

wBeta

Üye
29 May 2013
80
0
Selamun aleyküm, Ben metin2 adlı oyunda oto patcher yapıyorum. Ve yaptımda ama arka plan sorunu çıkdı başıma örnek:

ly53n.png

Burdaki, ninja karakteri (kız) ve metin2 yazısı arka plana sığmıyor. Benim istediğim şey arka planı saydam yapmak.

Bkz: Akra Plan Yok Etme gibisinden

acil yardım :((

wBeta

Üye
29 May 2013
80
0
fakemi derken ne kastediyorsun kardeş, ben görünüyü netten aldım yani yazdım çıkdı gibisinden.benim tasarımım kendi yapımım yani, photoshopdan kendm çizdim

wBeta

Üye
29 May 2013
80
0
Yav,arkaşım bırakın tlyi ml'yi bana acil lazm gözümün altı patlıycak uykusuzlukdan hala çözemedim.

VB.DE O KADAR PROLAR VAR ÇÖZEMEDİLERMİ :s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.