Metin2.create hatası acil yardım edermisiniz

fedider

Üye
13 Tem 2015
191
0
İstanbul
Öncelikle Selamın Aleykum,

Üniversiteye Başladım Ve Gelirken Yeni Bir Laptop Aldım İşletim Sistemi Win10 Du Bu Hatayı Verdi
Geldiğim yerdede kendim format atma imkanım yok cd satmıyolar dağın başı o yüzden bilgisayarcı 20 tl ye format attı win 7 at dedim atamadı win 8 atıyorum dedi bende eski pc m de win 8 di metin2 yi açar diye düşündüm bundada aynı hata var.. ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VARMIDIR..Gidip 25 tl daha bayılmak istemiyorum sonuçta öğrenciyiz.
mEBrJ1.png

Denenilen Çözümler:
Uyumluluk Sorun Giderici > Windovs un tüm sürünlerinde denedim olmadı
Bilgisayarım>Özellikler>Gelişmiş Sistem Ayarları>Gelişmiş Ayarlar>Veri Yürütmesi Engellemesi>DEP i Aç'a Ekledim Metin2 Uygulamasını
Defender Kapalıyken Girdim
Winrar Kaldırdım
Ekran kartı driveri güncel daha yeni formattan çıktı zaten
Oyunu Sil Tekrar Yükle > Oda Denendi
yok yok yok ALLAH ım Çıldırıcam

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.