Metin2 Fake Site Kurma

xdmobers

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
296
0
Arkadaşlar Metin2 Fake Site Kurmak istiyorum İndirme Linkine Trojan Yerleştirmek istiyorum nasil yapacağim lütfen yardım edermısınız?

Yardım edene Karşilikli görüşürüz...

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Dostum Öncelikle Söyliyeyim Bende Çok Eski Bir Oyuncu OLArak Eskiden Bir Kadın Dava Açmıştı Ve 7.500 Liraya Yakın Bir Para Aldı Çalandan, Öncelikle Bunu Belirteyimde Daha Sonrasında Sana Anlatayım
Bak Zamanında Bu İşleri Bu Şekil Yapılıyorlardı Adam Bir Metin2 Sitesi Kuruyordu Hem Hile hemde Bedava Çekiliş İle 200.00 M Vs. Tabi Hile Dedigi Keylogger Cidden Çalışan Bir Hile Bulucaksın Ona Logger Enjekte Ediceksin, Zaten Bedava 200.00 M Veren Sayfadan Hesap Düşer Bilmiyorum Eskiden Çok Saf Vardı Kanarlardı Ama Şuan Bilemiyorum Oyun Ne Durumda Vs. Hostinger'den Bir Adet Host Al Ücretsiz. Daha Sonra biryerdne bulursun yoksa kendimmi tasarlarsın bir 3 sayfalık site tasarımı yapsan Zaten Yeterli OLur Hiç bİr kod Vs Bilemden Ypabilecegin Program Var Web Page Maker Bu Konumdan Full'unu İndir, Bu Konumdan'da Nasıl Çalışabilecegini ANlayabilirsin Ama Tavsiyem Bir Kaç Egitim Videosu İzle Mantıgı Kavrarsın Daha Sonra Oluşturdugun Siteyi Filezillla Yardımı İle Hostuna Yükle Ve Gerisi Senin Sosyal Mühendisligine Bakar.

xdmobers

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
296
0
Onlar benim istediklerim deyil benimki böyle mesala

Elessymt2.tk PvP Gibi Bir Site İndir Diyecek Full Pack Yazacak Tiklayacak Fudladıgım Server İnecek İşte Ama Domain Sıkıntı TK Li Nasil Yapicam Bi Yardım Edin..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.