Metin2 KDP nasıl düşürülür ?

Snook

Üye
29 Nis 2013
51
0
İstanbul
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi metin2 de kdp yi nasıl düşürebilirim ? Dün 1.5 saat mistik kestim fakat kdp adına hiç bişey yok . Vadinin sol alt köşesinde kesiyorum.Önerdiğiniz başka yerler varmı ?

Karakterim 31Lvl Savaş Tırpanı +5 Kaplan Plaka+7 Gümüş Bilezik +6 Kalkan +6 %5 sersemli Kolye +0 +4 Bakır Küpe %2zehirli +5 21levellik kask Bedensel savaşçı Önerilerinizi bekliyorum

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Kdp kesinlikle mistiklerden düşer 30+ lwl de cıkma sansı %10 30- lwl olsaydın %45 di vadıde sağ üstte ve sol alttakı mıstıklerde dene sansını cıkıcaktır 2 saat kes bıkmadan ;)

samed_60

Üye
18 Eyl 2010
190
0
dostum hangi sw desin belki aynıyızdır oyundada yanında olurum :)
bu arada kdp 25-32 arası fela e iyi düşer vadi en sol en alt adada kes
kdp önemli bişi deyil ztn bence ucuz m2 bob botunu kullan metin kesme botunu 1 haftada 30 üzeri ortlu kdp yapabilirsin +9 taşlı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.