Metin2

xdmobers

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
296
0
Beyler forumdan baya uzundur yoktum bazı şeyleri unuttumda metin2 fake site yapıp indirme linkine keylog nasıl koyabilirim yardımcı olabilir misiniz?

xdmobers

Katılımcı Üye
23 Eki 2014
296
0
Amacım böyle bir site yapıp kayıt ol indir forum tarzı bir uzantısı .tk ile biten bir site indirme linkine keylog koymak ama video olmadığı için hiç bir fikrim yok.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Beyler forumdan baya uzundur yoktum bazı şeyleri unuttumda metin2 fake site yapıp indirme linkine keylog nasıl koyabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Hocam bilmeyenler de olur diye burdan yazıyorum ,
-Ben sana şöyle diyim keylog felan hiç uğraşma çünkü aynı emeği vererek trojan da yedirebilirsin şimdi darkcomet yada njrat benim kullanıp deneyimlediklerim bunlar forumda sabit ratlar diye bi arama yap eğer win10 kullanıyorsan darkcomet indirme, olmadı njrat bul indir

-Sonra port açmayı öğren modemin cinsine göre bulabilirsin bi sürü konu var,

-Sonra port işini hallettikten sonra serverını crypt etmen gerekiyor yoksa bi anlamı kalmaz antivirüslerden gizlemen için önemli bu,eğer programlama bilgin varsa az çok anlıyorsan crypter code generator diye araştırman yapman lazım biraz forumda var 1-2 tane sonra 1-2 video izleyiceksin crypter nasıl yapılıyor diye işte stub ne client ne gibi biraz hakim olunca gerisi kolay oluyor, duruma göre stub kodlarının aralarına boş kodlar sıkıştırıcaksın felan eğer bu aşamaya gelirsen mesaj at bana hallederiz,eğer programlama bilgin yoksa forumu takip et haftada 1 felan crypter paylaşılıyo galiba o crypterler ile serverini şifrele,en kalitelisi kendin yapman çünkü tarama sitelerinin bazıları crypteri çözüyor ve bi işe yaramıyor artık,

-Gizledikten sonra serverini binder araştırıcaksın hilenin içerisine exe gömmek için,geçen gece araştırdım biraz ama bulamadım yararlı bişey biraz uğraşırsan illa çıkar ama bi yerden, diyebileceklerim bunlar gözünü korkutmasın eğer gerçekten hevesliysen uğraşınca oluyor her öğrendiğin yeni bi bilgi ile zevkten dört köşe oluyorsun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.