Mettless Browser - Mettless Dizayn

Mettleshade

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
628
0
TürkHackTeam
Mettless Browser

Merhaba arkadaşlar ben Mehmet

Öncellikle videoda ses olmadıgı için özür diliyorum mikrofon almaya vaktim olmadı :)

Bugün sizlere bir süredir uğraştığım web browser uygulamasını tanıtacağım..

Aslında bir çok web browser uygulamam var fakat en güzel en hızlısı bu oldu sanırım :)

Ygs-Lys sınavına hazırlandığım için pek vakit ayıramadım hatalar çıkarsa hoş görün ve bildirin :)

Not : Browser içindeki aramayı geçmişe kayıt etme durumunu henüz tamamlayamadım yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Hemen özelliklere ve tanıtıma geçelim sabırla izleyiniz..

------------------------------------------------------------------------------------------

-- Özellikleri :

>> Hızlı !
>> Yeni Sekmede Açma !!
>> Favori Ekleme !
>> Geçmiş !
>> Geçmiş Temizleme !
>> Gelişmiş Temizleme ! (Çerezler, Geçmiş, Şifreler, Kaydedilen Veriler vb)
>> En Gelişmiş İE Sürümünü Kullanma !!!
>> Link Bar Gizleme İle Daha Geniş Ekrana Sahip Olabilirsiniz !
>> Proxy (İP Adresi) Degiştirme !! (Bonus Özellik)
>> Başlangıç Sayfası Ayarlama !

Şimdi uygulamamıza geçelim :)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Gördüğünüz gibi bir çok emek var lütfen emek hırsızlığı olmasın olursa uyarılsın :)

Videoya ve konuya bir like atmanız yeterlidir şimdiden teşekkür ediyorum :)

Şimdilik bu kadar :) Hataları veya eklenmesini istediginiz özellikleri yorumda söylemeniz yeterlidir :)

İyi kullanımlar !

--------------------------------------------------------------------------------------------

İNDİR

VİRÜSTOTAL

TANITIM VİDEOSU :
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NB1pDRc8a8Q&t[/ame]

Son düzenleme:

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,641
2
295
Tebrikler hocam emeğinize sağlık program arşivime bu programı da ekledim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.