[MEY] ETS2SP 11. Bölüm - "Ocaktan Reisi Aldım" R420 V8 Topline Holland Style

MehmetEmrecanY

Yeni üye
22 May 2016
34
0
Almanya
Mehmet Emrecan Yük [MEY]

Merhaba arkadaşlar.
Güzel bir bol bol muhabbetli, LLS dorsemizle ve REİSİMİZLE gırgırlı şamatalı gündemli kayıt alalım dedik.

Turkhackteam.org Yönetim Ekibine ve LLS ETS2 Ekibimize armağanımdır.

(YORUMLARINIZ BEKLENİYOR- MOTİVE OLMAK İÇİN)

Sefer bizden zafer ALLAHTAN, iyi seyirler :mml

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=GLkruclGl78"]https://www.youtube.com/watch?v=GLkruclGl78[/ame]

Son düzenleme:

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Reis Helal Vallaha Güldürüyosun Beni Her Videonu İzledim Hakkını Veriyosun :D
Bide Bana İndirdiğin Linki Atarmısın Bende İndireyim Bunu

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Tavsiye ;

Arkadan cırt zırt sesler geliyor o sesler'i ve kasadan gelen sesler var o sesleri yok edersen ve kamera'na biraz özen gösterirsen örnek: Yuvarlak kulanırsan senin için daha iyi olur.

MehmetEmrecanY

Yeni üye
22 May 2016
34
0
Almanya
Reis Helal Vallaha Güldürüyosun Beni Her Videonu İzledim Hakkını Veriyosun :D
Bide Bana İndirdiğin Linki Atarmısın Bende İndireyim Bunu

Gardaşım Allah razı olsun. Vallahi gülüyorsanız ne mutlu gülmeniz için doğallık çizgimden taviz vermiyorum İstanbul Türkçesi ile de yayın olmaz değil mi kibar kibar, birazcık buram buram Anadolu kokacaksın değil mi ahahahh. Asıl bomba yarın geliyor, yarın gevur avradla videomu atacam ahaha :RpS_w00t::RpS_w00t:

Tavsiye ;

Arkadan cırt zırt sesler geliyor o sesler'i ve kasadan gelen sesler var o sesleri yok edersen ve kamera'na biraz özen gösterirsen örnek: Yuvarlak kulanırsan senin için daha iyi olur.

Gardaşım çok haklısın sistem gereksinimlerim düşük parçalarım 2. el durum öyle olunca demir süreleri dolunca ses mes dediğin gibi çok sıkıntı, yuvarlak kullanmaya çalışacağım en yakın zamanda bir sistem update yapacağım hayırlısıyla; iyi forumlar.

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
Kardeşim Mikrofon kalitesini yükseltebilirsin elin bol olunca, Biraz daha karanlık yerde çekim yapsan Green Screen Mantığını kullanırsan tadından yenmez Samimiyetini sevdim ☺

MehmetEmrecanY

Yeni üye
22 May 2016
34
0
Almanya
Evet Oyunun Linki Varsa Verirsen Sevinirim :)

Özelden fırlatıyorum kârındaşım, takipte kal :RpS_love:

Kardeşim Mikrofon kalitesini yükseltebilirsin elin bol olunca, Biraz daha karanlık yerde çekim yapsan Green Screen Mantığını kullanırsan tadından yenmez Samimiyetini sevdim ☺

Kardeşim çok teşekkür ederim. Her birini uygalayacağım daha 1 hafta oldu kayıt almaya başlayalı, hayırlısıyla yaz geliyor el genişleyince güzel şeyler çıkacak; Allah'a emanetsin, bende sizin samimiyetinizi hissediyorum böyle yorumlarınızla; esenlikler dilerim kârındaşım :RpS_love:

MehmetEmrecanY

Yeni üye
22 May 2016
34
0
Almanya
bence bırakma video çekmeyi

Kardeşim uğraşırsın gece gündüz mod arar serer serpiştirisin, sırf birileri gülsün eğlensin seninle beraber diye. Emeğinin karşılığını alamazsın ya; durum ona kayıyor. Allah raız olsun sizler gibi gönül dostu kardeşlerimizin güzel yorum ve motivesiyle ayakta duruyoruz lâkin inan ki yorucu iş bu Youtuberlik işi. Bana göre değil zaten ben maksat her oynamaya girdiğimde 20 fps düşük olsun, 2-3 saat internet yavaşlasın, internete atılsın ama millet gülsün eğlensin diye uğraşıyorum. Dediğim gibi tutmazsa anı olarak kalacak kendim izleyip kendim gülecem hiç bir şeye rağmen gülüşümüzü kaybeteyelim. Ağz**a s*ç**ğımın gevur avradıyla yarın video atıcam :RpS_love::RpS_love:

Son düzenleme:

BlackCod4r

Uzman üye
17 Tem 2015
1,180
0
Kardeşim uğraşırsın gece gündüz mod arar serer serpiştirisin, sırf birileri gülsün eğlensin seninle beraber diye. Emeğinin karşılığını alamazsın ya; durum ona kayıyor. Allah raız olsun sizler gibi gönül dostu kardeşlerimizin güzel yorum ve motivesiyle ayakta duruyoruz lâkin inan ki yorucu iş bu Youtuberlik işi. Bana göre değil zaten ben maksat her oynamaya girdiğimde 20 fps düşük olsun, 2-3 saat internet yavaşlasın, internete atılsın ama millet gülsün eğlensin diye uğraşıyorum. Dediğim gibi tutmazsa anı olarak kalacak kendim izleyip kendim gülecem hiç bir şeye rağmen gülüşümüzü kaybeteyelim. Ağz**a s*ç**ğımın gevur avradıyla yarın video atıcam :RpS_love::RpS_love:

Kardeşim sen moralini bozma dik dur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.