Mi Cloud Senkronizasyon Sorunu

19 Mar 2017
62
0
Kafasınınİçi
Merhaba. Redmi Note 4X cihazım var. Formattan sonra sms leri geri yüklemek istedim ama "Mi Mesaj"SIM Kart etkinleştirilemedi hatası alıyorum.
Senkronizasyon sorunu da sadece arama günlüğü ve sms ler de var. Diğer yedeklerde bir sorun yok.

Saeva

Üye
24 Ağu 2019
119
4
Senkronizasyona bastıktan sonra ekranı kapatın ve bir süre bekleyin. Arkada senkronizasyon yapıyor olacaktır.
Olmazsa Hesaptan çıkış yap tekrar gir hesaba senkronizasyon ve cihazı bul açık olarak onayla tekrar giriş yaparken . Onları da halledecektir. Dene derim... ya da xiaomi serverların da bir sıkıntı olabilir.

Son düzenleme:
19 Mar 2017
62
0
Kafasınınİçi
Senkronizasyona bastıktan sonra ekranı kapatın ve bir süre bekleyin. Arkada senkronizasyon yapıyor olacaktır.
Olmazsa Hesaptan çıkış yap tekrar gir hesaba senkronizasyon ve cihazı bul açık olarak onayla tekrar giriş yaparken . Onları da halledecektir. Dene derim... ya da xiaomi serverların da bir sıkıntı olabilir.

Semkronize oldu ama mesajları hala yükleyemiyorum. Xiaomi Cloud u açınca ulaşabiliyorum ama cihaza yüklenmiyorlar

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Merhaba. Redmi Note 4X cihazım var. Formattan sonra sms leri geri yüklemek istedim ama "Mi Mesaj"SIM Kart etkinleştirilemedi hatası alıyorum.
Senkronizasyon sorunu da sadece arama günlüğü ve sms ler de var. Diğer yedeklerde bir sorun yok.

Cihazın dil ayarlarından ana dili ingilizce seçip senkronizasyonu tekrar yapmayı deneyin, senkronizasyondan sonra tekrar dilediğiniz dilde kullanabilirsiniz.

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba,
Önceki telefonum xiaomi idi aynı sorunu defalarca yaşadım.Bu hatayı her yeniden başlattığında alacaksın çözümüne gelince,
1-) Ayarlar kısmından Sim Kart & Mobil Ağlar seçeneğine gir.Operatör ismine basıp 'Sim Kart Numarasını Düzenle' yazan kısma gir ve telefon numaranı başında +90 olacak şekilde kaydet ve telefonu reboot et.
2-) ROM değiştirerek bu problemi çözebilirsin.Ben MiuiTR ve MiRoom kullanmıştım bu ikiside Global ROM'a kıyasla daha iyi ROM'lar ve bu hatayı almıyordum.
Sonuç olarak yukarıdaki iki maddeden birini uygulayarak bu sorundan kurtulabilirsin.
Yukarıdaki iki yöntem de işe yaramaktadır fakat cihazdan cihaza değişiklik gösterebilir.En garanti yöntem ikincisidir lakin ben birinci maddeyi uygulayarak çözmüştüm sende deneyebilirsin.

İyi Forumlar.

M

Mustafa eminiii

Ziyaretçi
Hocam iyi hoş ama bende goggle fotoğraflara yedekle diyor onu ne yapcam özel albüme fotoğraf ekliyemiyom şuan cevapla lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.