Microsoft Azure Uzak Masaüstü Bağlantı Hatası

Demir57

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
477
0
Turkmenistan
ARKADAŞLAR MERHABA

microsoft azurede kayit oldum ve kredim var

3 tane sunucu kurdum ama baglanamiyorum
Windows10 pro uzak masaustu uygulamasi ile sunucu oluşturken ekledigim login ve passwd yaziyorum

Kimlik bilgileriniz calişmadi

Diye hata aliyorum

Acaba bir yerde hatami var diye tekrardan youtubedan videondan izleyerek
Arkadaşin yaptig gibi hersey yapiyorum ama gene 2ci kurdugum sunucuda ayni hatayi veriyor kimlik bilgileriniz calismadi diye 3ci sunucu kurdum simdi gene ayni hatayi aliyorum

Rdp dosyasi kurup indirip denedim gene ayni hata

Ip adresim sabitledim sifreler 100% dogru acaba nerde yanliş var 2 gundur cozemiyorum ne yapabilirim niye boyle hata aliyorum ben acaba simdiden cok tesekurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Cevap: AZURE MICROSOFT hakkin uzak masaustu baglanti hatasi

Merhaba,

Tüm sunucuları iptal edip silin. Bilgisayarınızda kilerde dahil. Ardından tek tek kurulumlarını yeniden yaparak ilerleyin. Bağlantı linklerini ayrı ayrı kaydedin. Çalışacaktır.

Bilginize,

Demir57

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
477
0
Turkmenistan
Cevap: AZURE MICROSOFT hakkin uzak masaustu baglanti hatasi

Merhaba,

Tüm sunucuları iptal edip silin. Bilgisayarınızda kilerde dahil. Ardından tek tek kurulumlarını yeniden yaparak ilerleyin. Bağlantı linklerini ayrı ayrı kaydedin. Çalışacaktır.

Bilginize,

3 4 defa yeni hesap acdim sildi cikdim atdim yaptim denedim ama care olmuyor biryerde hata var ama bulamiyorum gende sagol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.