microsoft visual c++ 2005 Silinmiyor

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
Merhaba arkadaşlar uzun süredir beni uğraştıran bi sorun için yardımınıza ihtiyacım var.
Oyunu açmak için microsoft visual c++ 2005 gerekiyormuş bende gayet temiz yüklü gözüküyor program ve özelliklerinde ancak oyun açılmıyor yani bu program bir işe yaramıyor şuanda.Neyse internette biraz araştırdım silip yeniden kurun diyor ancak saçma sapan bi hata ile karşılaşıyorum Silmeye çalışırken veya tekrar kurmaya çalışırken bu hata ile karşılaşıyorum.Aşağıdaki ekran görüntüsünde 'Tamam' a basında vcredits.msi bulunamadı diyor .
Lanet olası vcredits.msi dosyasını hiçbir yerde bulamadım yabancı forumlarda da çözüme dair net birşey yok.Bu programı böyle kökünden silecek bir program kullanmayı düşünüyorum önerinize açığım.Onun dışında farklı yardım önerilerinize açığım acil.

GYl0or.png

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.