Minecraft tarzı-inşa-tasarım-yapı oyunu lazım

1 Mar 2012
189
0
Sa. Bana minecraft tarzı bir oyun lazım. Mesela ev veya bişeyler inşa edip tasarlayabileceğim bir oyun lazım. Mesela bir ev yapacaksın içini döşeyeceksin yani döşemesinden tut boyasından eşyasına kadar. Bu tarz bir oyun bilen war mı ??? Minecraft güzel oyun ama basit kalıyor biraz daha iyi gelişmiş hali lazım bana

Son düzenleme:

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,866
Dostum Sims serisi var sanal hayat oyunu dibine kadar reel hayatı yaşıyorsun oyunda tavsiye ederim ev dekorasyonu v.s falanda var eski çağ modu var modern çağ modları var pet modları var süper bir oyun :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.