Mini Bir Ekip Görev Sistemi Projesi #BlackHatTeam - Geliştirilebilir #Python

I AM EAC0D3Rx

Black Hat Lider Yardımcısı
17 Eyl 2023
1,685
892
Matrix
PythonToolKit_Banner-1200x500.png

Selamlar. Mini Ekip Görev Sistemi projesini sizinle paylaşmak istedim.

Proje üzerindeki eksikleri, eklemem gerekenleri ve neleri eklersem daha iyi olabileceği hakkında görüşlerinizi belirtebilirsiniz :)

Projeden Görseller

jh65ouw.jpeg

93jtxow.jpeg

i0rivwa.jpeg

GitHub Proje Linki

hACOou.gif

Son düzenleme:

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web

Proje üzerindeki eksikleri, eklemem gerekenleri ve neleri eklersem daha iyi olabileceği hakkında görüşlerinizi belirtebilirsiniz :)

Projeden Görseller

io8yuil.jpeg

7unbwmb.jpeg

7ynesl2.jpeg

GitHub Proje Linki

hACOou.gif
Hocam görevleri veya ekip üyelerini .txt .json gibi kaydetmek yerine sqlite veritabanını kullansanız daha iyi olmaz mı hem veriler daha düzenli durur.

I AM EAC0D3Rx

Black Hat Lider Yardımcısı
17 Eyl 2023
1,685
892
Matrix

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,547
1,148
Anıtkabir

Projeden Görseller

io8yuil.jpeg

7unbwmb.jpeg

7ynesl2.jpeg

GitHub Proje Linki

hACOou.gif
Elinize sağlık hocam

Yuso.

Üye
9 Ağu 2023
135
18

Projeden Görseller

io8yuil.jpeg

7unbwmb.jpeg

7ynesl2.jpeg

GitHub Proje Linki

hACOou.gif
Güzel Olmuş Hocam:)

iskabo

Black Hat
28 Kas 2023
131
58

Projeden Görseller

jh65ouw.jpeg

93jtxow.jpeg

i0rivwa.jpeg

GitHub Proje Linki

hACOou.gif
Ellerine sağlık abi gayet güzel olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.