Mirror (Zone) Yazılımı Denemem fikirlerinizi bekliyorum.

meteduman

Üye
20 Mar 2019
51
5
İzmir
Son düzenleme:

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,308
4,725
Bir süredir tamamen hobi olarak zone scripti geliştiriyorum suanda Node.js ve MongoDB tabanlı çalışan bir yazılım çıkarmayı başardım. ve fikirlerinizi almak istiyorum ayrıca geliştirmeme yardım edecek herkese kapım açıktır bu yazılımı ilerleyen süreçte public olarak yayınlamayı düşünüyorum.

Demo : wr4th.org
Eline sağlık.

Eleştirilerim;
  • Header gif'i yarıda kesilip baştan başlıyor.
  • Box-shadow tam olmamış gibi. Biraz daha yumuşak olabilir. (hem div hem image için geçerli)
  • Mobil uyumuna biraz daha çalışılabilir.
Bunlar dışında güzel, olmuş. Renk seçimi vs. iyi gibi. Bazı renkler alternatif ve daha açıkları ile değiştirilebilir tabi ama niye de güzel gözüküyor.

meteduman

Üye
20 Mar 2019
51
5
İzmir
Eline sağlık.

Eleştirilerim;
  • Header gif'i yarıda kesilip baştan başlıyor.
  • Box-shadow tam olmamış gibi. Biraz daha yumuşak olabilir. (hem div hem image için geçerli)
  • Mobil uyumuna biraz daha çalışılabilir.
Bunlar dışında güzel, olmuş. Renk seçimi vs. iyi gibi. Bazı renkler alternatif ve daha açıkları ile değiştirilebilir tabi ama niye de güzel gözüküyor.
Güzel düşüncelerin ve fikirlerin için teşekkür ederim Dediklerini dikkatte alacağım

Çok beğendim, elinize sağlık.
Beğenmenize çok sevindim teşekkür ederim :)

Safak-Bey

Uzman üye
9 Ara 2021
1,794
1,984
Gereken Yerde
Gayet güzel olmuş eline sağlık. Fakat zonelerde çıkan site adına tıklandığında da zone ye gidiyor onun yerine siteye yönlendirse sadece preview butonuna tıklandığında zoneye gitse daha iyi olabilir diye yorumladım.

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,085
547
Onun kalbi
Bir süredir tamamen hobi olarak zone scripti geliştiriyorum suanda Node.js ve MongoDB tabanlı çalışan bir yazılım çıkarmayı başardım. ve fikirlerinizi almak istiyorum ayrıca geliştirmeme yardım edecek herkese kapım açıktır bu yazılımı ilerleyen süreçte public olarak yayınlamayı düşünüyorum.

Demo : WR4TH.ORG - Add Mirror, Add Zone, Hacking, Security Mirror Analytics and Reports. | Latest Reports
script açık dolu dikkat et basit bir exploite gümleye bilir

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
894
700
bunları da ekleyebiliyor muyuz zone kaydına

image.png

image.png

13 Mar 2022
77
24

Demo : WR4TH.ORG - Add Mirror, Add Zone, Hacking, Security Mirror Analytics and Reports. | Latest Reports
Ellerine sağlık Gerek Front-End Olsun Gerek Back-end olsun her konuda yardımcı olabilirim. Özelden ulaşabilirsin bir sıkıntı olursa kardeşim. Ellerine sağlık bu arada

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459

Hocam Russiada Site Acilmiyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.