MMORPG Oyun Tavsiye ?

yashar61

Üye
28 Haz 2015
176
0
Beyler mmorpg oyun arıyorum. eskisi gibi yani metin2,knight,silkroad gibi oyunlar artık yok gibi, ama bildiğiniz, önerdiğiniz oynanabilecek oyun arıyorum, ancak oyun Türkçe olacak. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Warframe, aion, allods... tercihini sadece ''türkçe'' üzerine yaptığın için bunları önerebilirim şimdilik. Yabancı dilde bir şeyler aramak istersen eğer; Steam üzerinde Path of exile var, bildiğim kadarıyla ücretsiz.

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Allods online oyna zevkli oyun cidden sarıyor görevleri vs. ben küçükken oynardım oyunda atımın süresi bitmişti 1 günlük sonra oyunu bırakmıştım. %100 Türkçe zaten seslendirme vs.

apoli2665

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
255
0
Türkiye
Senın ilacın İstanbul kıyamet vakit sunucu Eminönü seç turkiyenın ilk ve tek mmporg oyunudur

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.