Mobil Wifi Kartı

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon
Bayadır Foruma Giremiyorum Girdiğim Zaman Adminlerimizden Solo-Türk Vefat Ettiğini Öğrendim. Sevenleri ve Bizlere Başsağlığı Diliyorum. Mekanı Cennet Olsun.

Benim Wifi Kartına İhtiyaçım Var Mobilde Wifi Araması Yapamıyorum Terminalden Bunun İçin Önerisi Olan Var mı? Gerekli Foto Ekledim Umarim Sorunumu Düzgün Yazmışımdır

d7mP9Z.png

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia
hocam bilgisayar desen bi derece anlarım ille usb wifi gerektiğini ama telefon için tam bilmiyorum ben normal panel üzerinden taramana yardımcı olmak için yazdım

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon
hocam bilgisayar desen bi derece anlarım ille usb wifi gerektiğini ama telefon için tam bilmiyorum ben normal panel üzerinden taramana yardımcı olmak için yazdım

Pcde Modem Lazım Wifi Taraması İçin Telefonda O şekilde Desteklemiyor Telefonun Kendi Wifi Özellikleri. Mobildede pcdeki mantık ile oluyor ilgin için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.