Mobilde Kodlama Yapmak // MwTugi

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
HsmMzrAriO3kXmHJ64aJiYrHuNWTbA4yRLcwBraHYQvA5_qD3nlNjVGw04wdxkRUNlOE=h900

Dün gece bir arkadaş konu açmıştı mobilde de virüs trojen program vs. nasıl yazarım demişti bende bugün araştırayım dedim.

Programlar buldum bunların özelliklerini ve apklarını paylaşacağım size :)

DroidEdit : Ücretsiz sahip olabileceğiniz bu editör ile C,C++,Python,Ruby,Java gibi dilleri kodlayabilirsiniz.Root moduna sahip olması dış komutları çalıştırmanıza olanak sağlar.Ayrıca bulut sunucuları da desteklediği için ek bir programa ihtiyaç duymazsınız..

Webmaster's HTML Editor : Ücretsiz olarak dağıtlan sürümü Lite sürümüdür. Tam sürümü 5$ gibi bir fiyata alabilirsiniz.CSS ,HTML,PHP,JS dillerini destekler.Ayrıca XML editörü olarak da kullanılabilir.

AIDE PREMİNİUM KEY ; Kodlama , geliştirme , web projelerini android üzerinde sorunsuzca gerçekleştirebileceğiniz bir editördür.Android geliştiricileri için araçlar da mevcuttur.Android programlamanın yanında HTML,PHP,CSS ve JavaScript kodlaması da yapılabilir.

Rarpass ; mwtugi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.