Mobilden para kazanma

Yeni lamer

Yeni üye
22 Şub 2021
49
3
Merhaba bilgisayar almak için online yapabileceğim işler varmıdır önerilerinize ihtiyacım var.
(Henüz bir yazılım dili bilmiyorum)

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,962
1,289
Merhaba, emek olmadan zor kazanırsın. Öncelikle video izledim para kazandım bu düşünceye kapılmayın bu kişiler sponsorlu içerik üreticisi. Gelelim nasıl kazanırım sorunuza?

1- Link kısaltmak

Hala kullanılan bir durum çoğu ünlü YouTube içerik üreticisi bile bunu kullanır. Olay çok basit günümüzde bu başlıca 2 farklı alan platformda sık kullanım ve para kazancı sunar.

YouTube da paylaşım yapacağınız bir videonun altına indirme linki veya iletişim linki gibi bilgileri link kısaltarak koyma. Aynı zamanda videonuzu bir topluluk da paylaşacağınız zaman link kısaltma yapma.

Telegram günümüzde aktif bir kitle taşıyor hal böyle olunca orada yer alan toplulukların etkileşimi yüksek. Telegram da içerik üreterek para kazanmanız mümkün. Örnek olarak YouTube kanalında yaptığın videoları paylaşacağın bir kanal olur.

Burada ki amaç kısalttığın linke tıklama almak. 10 - 100 kişi size bir şey kazandırmaz. Bu sebeple medya alanında iş yapacaksanız güncel takip gerekir.

2 - Freelancer

Günümüzde ikinci meslek başrolü olmuş bir durumdur. İnsanın becerisi, yeteneği, bilgisi ile para kazanabileceği bir iş yeri Örnek olarak seslendirmenlik, çeviri, tasarım, sosyal medya yöneticisi gibi gibi bir çok alanda iş yapabiliyorsunuz. Karşılığı TL olmayacaktır.

Burada aranan durum 18 yaş, doğru bir CV çünkü insanlara kendinizi tanıtıp güven kazanmanız gerekir. Sizden iş isteyecekler çünkü. Yaşın küçük ise fake profil zor değil.

Kendini geliştirip bu ortamda işini kurabilirsin.

Başlıca iki etkeni size anlattım. Sizin de yapmanız gereken araştırmak detay çıkarmak ve öğrenmek olmalı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.