Modem Arayüzü Sorunu

Jexius

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
404
0
Sivas Gardaş
Arkadaşlar Bugün 192.168.0.1 Adresine Sorunsuzca Girdim Modemim TP-LİNK Şifremle Ve Kullanıcı Adımla Girdim Sonra İnternetime Bağlanan Mac Adreslerine Wireless'ten Baktım Tespit Ettim Bazılarını Atmak İstiyordum Sonra Adını Unuttuğum Biryere Girdim Atacağım MAC Adresini Yazdım Benimkide Yazıyordu Save'ye Bastım Siteye Erişim Engellendi Sonra cmdden ipconfig/all yaptım orda İp Yönlendirme,WINS Proxy Etkin Değildi,DHCP Ve Otomatik Yapılandırma Etkindi Ve Orda Kira Bitiş Yazıyordu Ondada 28 Temmuz 2017 Cuma 11:44:28 Yazıyor Altındada Medya Bağlantısı Kesildi Yazıyor Ve Altında Yukardakinin Tam Tersi DHCP Etkin Değil Yazıyor Ben Bu Siteye Giremiyorum O Adreste İnternetimi Kullanıyor Ben 192.168.0.1 Adresine Nasıl Erişirim? Lütfen Yardımcı Olun

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,434
3
Modeme reset atmayı deneyin , bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin (bilgisayarın ağ ile olan bağlantısını kesip yeniden kurduğu için sorun çözülebilir )

bunlar olmaz ise modemi başka bir bilgisayardan yapabiliyor iseniz Sıfırlayın .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.