modem şifre koyma

allstar17

Yeni üye
30 Mar 2013
10
0
birşey soracağım pirelli modemim var kablosuz ama şifre koymaya çalışıyorum bulamıyorum yardımcı olurmusunuz DWV_TEL_4.3.2.034 yazılı mı bu

TRojenick

Katılımcı Üye
15 Eki 2012
602
1
Şimdi söyleyeceğim adımları dikkatle uygulayın : başlat - çalıştır - cmd - ipconfig yazın gelen siyah ms-dos ekranına - Varsayılan Ağ Geçidi adlı bölümdeki IP numarasını tarayıcınıza yapıştırın ve modem ara yüzüne ulaşmış olmalısınız kullanıcı adı ve şifrenizi girin (not:genelde kullanıcı adı "admin" şifre "ttnt" dir

allstar17

Yeni üye
30 Mar 2013
10
0
onları yaptım da şifre yi falan da girdim gelen ekranda anasayfa,Ağ Haritası, Ağ Bağlantıları,Güvenlik,Gelişmiş,Sistem Görüntüleme,Çıkış bunlar var bulamadım nerden oldğnu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.