Modemde WLAN Işıgı Yanmıyor Bilenler Bakabilirmi ?

YasinBey1

Üye
5 Haz 2015
112
0
Ankara
Arkadaşlar İlk Önce Herkeze Merhabalar, İyi Akşamlar Geceniz İyi Olsun.. Şimdi Benm Modemimde Şöyle bir Sorun Var. MODEMDE WLAN IŞIGI YANMIYOR İntarnete pc ile bağlanabiliyorum ama
mobil ile bağlanamıyorum Modemin adı gözükmüyor Bu Wlan Işıgını yakmak için ne yapabiliriz

Modem Adı TTNET W300

scoobyy

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
665
0
istersen yeniden kurulum yap biraz vaktini alacaktır ama bu çözüm olmazsa modemi garantiye versen iyi olur bunun herhangi bir ayarla alakası olamaz çünkü

ilkeraslantas

Yeni üye
2 Tem 2015
15
0
BursaKütahya
arkadaşlar yanlış bilgi veriyorsunuz , modemin reset düğmesine basılı tutarsan her şey sıfırlanır tekrar arayüzden ayar yapman gerekebilir , belliki senin modeminin wireless lan ı kapatı arayüze girip açabilirsin . öncellikle modemin ağ geçidini ögrenmen gerek bunun için
başlat - çalıştır - cmd
cmd ye '' ipconfig '' yazıp çıkan adreslerin başında varsayılan ağ geçidi yazıcaktır büyük ihtimalle 192.168.1.1 yada sonu 1.2 - 2.1 falan olucaktır. onu ögrendikten sonra tarayıcına yaz ve modemin arayüzüne gir kullanıcı adı şifre isterse , ki istiyecek büyük ihtimalle admin-ttnet kombinasyonudur yada modem kutunun üzerinde falan yazabilir bunuda geçtikten sonra arayüze girmiş olursun ayarlardan ağ- wlan yada direk wlan olabilir kesin bilemiyorum wlanı bulduktan sonra wlan ismi ve şifresi oluşturacaksın ve sorununu çözmüş olacaksın :) yardımcı olabildiysem ne mutlu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.