modeme telnet ile bağlanma yardım

onurdasdemir12

Katılımcı Üye
8 Tem 2012
645
0
34
merhaba arkadaşlar ben modeme telnet üzerinden bir kaç ayar yapmak istiyorum fakat bi türlü bağlanamadım
cmd ekranına "telnet" yazıyorum daha sonra "o 192.168.2.1" yazıyorum fakat
"Bağlanıyor 192.168.2.1...Ana bilgisayara bağlantı açılamadı, bağlantı noktası 23
: Bağlantı başarısız"
hatasını veriyor
modem airties 6372SO

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

ch_arli41

Özel Üye
9 Tem 2009
1,036
18
merhaba arkadaşlar ben modeme telnet üzerinden bir kaç ayar yapmak istiyorum fakat bi türlü bağlanamadım
cmd ekranına "telnet" yazıyorum daha sonra "o 192.168.2.1" yazıyorum fakat
"Bağlanıyor 192.168.2.1...Ana bilgisayara bağlantı açılamadı, bağlantı noktası 23
: Bağlantı başarısız"
hatasını veriyor
modem airties 6372SO

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar..
merhaba arkadasim link olarak pm attim kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.