Modemime bağlananların hızını ayarlama

TyranTigRe

Üye
15 Mar 2017
80
0
Merhaba arkadaşlar modemimize alt komşu kablo çekti bizimkini kullanıyor geçen modemin parası yatmadı kapandı aradı internet ndeden yok dedi kapandı dedim borçtan tamam dedi kapattı açıldığını duyunca hemen aradı hergün çocukları var 2 tane oyun moyun indiriyor benim modemime kablo çekmiş başka bi modeme takmış evede wifi yayıyor bunun hızını nasıl kesebilirim HG658 V2 MODEM KULLANIYORUM LUTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZZ

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Merhaba bunu kendiniz yapma şansınız yok ilgili markayla iletişime geçip gerekli bilgileri yapıp vermeniz gerekmektedir. Ttnet bu konuda çok kötüdür, superonline kullanıyor iseniz bu sorunu çözebilirsiniz. Super online bile olmasa müşteri hizlerinden destek alın lütfen. Aynı zamanda şu videoyu izleyin derim. [ame]https://www.youtube.com/watch?v=M6gdL5WG8bk[/ame]

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Komşunu Çektiği Kabloyu Yerinden Sök Wifi Şifresini Değiştir 3 ve son olarak komşularının yüzüne bakma :D neyse Polis falan uğraşmak istemiyorsan bunları yap yani karakola git gel uğraşmak istemiyorsan bunları yap yada direk polise şikayet et o 2 çocukda ne öyle be keratalar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.