Monitör önerir misiniz?

Topcuharun

Üye
8 Ocak 2017
113
0
Kayseri
Bu laptop'un ekranını monitöre yansıtmak için monitör tavsiyesi istiyorum.Şuan kullandığım Win7 de eski HP model monitör kullanıyorum sıkıntı
çıkarmıyor ama Win10 Yaptığım zaman ekranın sol çeyreği siyah kalıyor.Max 1000 TL ye kadar HDMİ girişli Gaming monitör tavsiyeniz nedir.
Fazla Bilgim olmadığı için herhangi bir monitör almadım sormadan.Çünkü bazı monitörler Amd bazıları nvidia için daha iyi olabiliyormuş.
1-196.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
11
1,151
localhost/e8
Bu laptop'un ekranını monitöre yansıtmak için monitör tavsiyesi istiyorum.Şuan kullandığım Win7 de eski HP model monitör kullanıyorum sıkıntı
çıkarmıyor ama Win10 Yaptığım zaman ekranın sol çeyreği siyah kalıyor.Max 1000 TL ye kadar HDMİ girişli Gaming monitör tavsiyeniz nedir.
Fazla Bilgim olmadığı için herhangi bir monitör almadım sormadan.Çünkü bazı monitörler Amd bazıları nvidia için daha iyi olabiliyormuş.
aj3yvw
[/IMG]

Merhaba,
Ben TURBO XY Kullanmanızı Tavsiye ederim 27" 1000 TL Ama Laptop Derseniz Monster ve casper İ5 Derim.

Link İçin Tıklayınız

aa2

Yeni üye
12 Ocak 2021
48
5
Merhaba,
Ben TURBO XY Kullanmanızı Tavsiye ederim 27" 1000 TL Ama Laptop Derseniz Monster ve casper İ5 Derim.

Link İçin Tıklayınız

Turbox özellikle pc için sıkıntılı bir marka monitör için bir şey diyemem. PowerBoost tavsiye ediyim ben. 23.8 inch va panel 75hz 1ms tapkime süresi 1920x1080 çözünürlük 250 cd parlaklık HDMI,VGA çıkışıda var. Şuanda %26 indirimde iyi bir tercih bence

LİNK

https://www.itopya.com/powerboost-238-m2390vh-75hz-1ms-hdmi-vga-fhd-gaming-monitor/

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Bütçeni biraz zorlayabilirsen bu monitörü öneririm Kasımdan beri kullanıyorum gayet güzel herhangi bir sorun ile karşılaşmadım.

🔗

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.