Mozilla Firefox Sürükle Bırak Özelliği

Mr_Ceza86

Üye
13 Ağu 2010
61
0
Selamlar arkadaşlar mozilla firefox ile wp'de olan fotoğrafları sürükle bırak yaparak masaüstüne indirmek istiyorum fakat bağlantı olarak iniyor fotoğraf olarak değil bu sorunu nasıl çözebilirim acaba bilgisi olan var mı ? iş gereği biz de bölge bölge olarak gruplar var ve o bölge de çalışanlar her gün o bölgeyi fotograflayıp altına yorum atıyor biz de bunu yedekliyoruz yani örneğin bugün 5 foto atıp altına olumsuzluk yoktur yazıp klasöre atıyoruz o yüzden tek tek indirmem lazım chrome da sürükle bırak var ama çok yavaş ve kasıyor mozilla için bir türlü sürükle bırakı yapamadım . bir de görseller'den fotoyu sürükle bırak ile sorunsuz indirebiliyorum ama whatsapp'dan indirmeye çalışınca foto olarak değilde blobhttpsweb.whatsapp.comaa36 gibi bağlantı olarak indiriyor acaba neden.

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
190
112
Merhaba,

Web Whatsapp'ın kendi özelliği ile direkt jpg, png, jpeg(artık hangisini destekliyorsa) indirme yapabilirsiniz zaten.
Web Whatsapp üzerinden açtığınız görselin yanında indirme butonu mevcut oluyor(genelde sağ üstte) ona tıklayarak işleminizi halledebilirsiniz.

Mr_Ceza86

Üye
13 Ağu 2010
61
0
Merhaba,

Web Whatsapp'ın kendi özelliği ile direkt jpg, png, jpeg(artık hangisini destekliyorsa) indirme yapabilirsiniz zaten.
Web Whatsapp üzerinden açtığınız görselin yanında indirme butonu mevcut oluyor(genelde sağ üstte) ona tıklayarak işleminizi halledebilirsiniz.

Fotografı sag tık yapıp tek tek farklı kaydederek dilediginiz işleri gerçekleştirebilirsiniz.

O dediklerinizi yapıyorum zaten ama iş yavaş oluyor sürükle bırak ile daha hızlı oluyor chrome da sıkıntı yok ama mozilla da ne yazık ki sürükle bırak ile yapınca baglantı olarak indiriyor.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Selamlar arkadaşlar mozilla firefox ile wp'de olan fotoğrafları sürükle bırak yaparak masaüstüne indirmek istiyorum fakat bağlantı olarak iniyor fotoğraf olarak değil bu sorunu nasıl çözebilirim acaba bilgisi olan var mı ? iş gereği biz de bölge bölge olarak gruplar var ve o bölge de çalışanlar her gün o bölgeyi fotograflayıp altına yorum atıyor biz de bunu yedekliyoruz yani örneğin bugün 5 foto atıp altına olumsuzluk yoktur yazıp klasöre atıyoruz o yüzden tek tek indirmem lazım chrome da sürükle bırak var ama çok yavaş ve kasıyor mozilla için bir türlü sürükle bırakı yapamadım . bir de görseller'den fotoyu sürükle bırak ile sorunsuz indirebiliyorum ama whatsapp'dan indirmeye çalışınca foto olarak değilde blobhttpsweb.whatsapp.comaa36 gibi bağlantı olarak indiriyor acaba neden.
kendi özelliği var indirmek için.
onada yavaş demişsin fakat ondan da hızlı,pratik bir yönetm yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.