mozilla otamatik yükleniyor(virüs)

garip0

Katılımcı Üye
2 Nis 2016
318
1
Afrika
ben siliyorum o tekrar yükleniyor, chromedede ana sayfayası falan degişiyor, ben degiştiriyorum yine aynı, yandexse falan giriyor chromeden, cıldırcam artık, yardım edin lütfen
edit: virüs tarayıcı indirdim, youtubeden videolara falan baktım yok bi faydası

Son düzenleme:

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Hmm, Baş Belası Şey Aynısı Bendede Oluyordu Bir Aralar :) Eğen Win10 İse Görev Yöneticisinden Başlangıç Kısmındaki Bütün Uygulamaları Devre Dış Bırakın Bu PC'nin Açılış Hızını Arttıracaktır Ve Açılışta Mozilla Vb Uygulamalar Açlmayacaktır Hepsini Devredışı Bıraktıktan Sonra Yeniden Başlatın Ve Tüm Tarayıcılarınızı Yereldiskten Silin Sonra Explorer'dan Google Chrome'u İndirin Artıkların Kalma İhtimaline Karşı Advanced System Care İndirip Temizleyin :)

Son düzenleme:

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
22
.
Merhabalar, Antivirüs yazılımı kullanrak bilgisayarınızı taratabilir yada harici olarak Anti Malware yazılımı kullanabilirsiniz. Onun dışında AdwCleaner adlı yazılımda tarayıcı temizliğine yönelik geliştirilmiştir deneyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.