Msn yüklüyemiyorum...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mavisimsek_ulas

Yeni üye
5 Kas 2009
45
0
ADANA
Üstadlarım Sizden Bi konuda yardım istiyorum...
Şimdi ben Pc ye fortmat attm XP 2010 SP3 cd si abi ben buna ne yaptıysam ne ettysem Msn yüklüyemiyorum pc de msnle windows live la ilgili ne varsa kaldırdım yine fayda etmedi biLen Varsa Kurban oLim bi iLgilensin ya Şimdiden SaoLun...

Mavisimsek_ulas

Yeni üye
5 Kas 2009
45
0
ADANA
hangi hatayı alıyorsun resim çekip koysana
7259.bmp

Önce yüklüyor Sonra geri alınıyor diyor böyle bi hatayla karşılaşıyorum...

By_S

Üye
5 Şub 2010
189
0
Gezginlerden indir Belki dosya bozukdur
Reklama giriyosa afadersiniz arkadaşın sorununa çözüm için verdim reklamsa söleyin editliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.