Msn

24 Haz 2015
60
0
Arkadaşlar Bana Sansürlü Yerleri aca bilcek bi program varmı acaba varsa bi yardımcı olurmusunuz acıl msn de şifremi unutum dedinde sana bi telefon bide msn soruyor bana lazım olan msn ama sansürlü oldu için bulamıyorum + msn benim ama çalındı calan kışı telefon ve msn koymuş ve benim onu almam lazım 1.200 Hesap gitti yardımcı olursanız sevinirim lütfen

24 Haz 2015
60
0
Kardeşim Mesej Şu anda Atamıyorum Yanı Keylogger yedim için çalındı kardeşim şimdi bana yardımcı olurmusun nasıl alırım gizlilik sorusunu da deyişti bana acıl yardım edermısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.