Mülakat

Sualtisavunma

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
499
0
İstanbul
http://[url=https://hizliresim.com/1g9zRB][/URL] merhabalar bu resim DHO(deniz harp okulu) sözlü mülakatına aittir. Sizden yardım istediğim şey adamların beni alması için ne yapmam lazım. Bu Mesleği neden istiyosun?,seni neden almalıyız gibi bu tür sorulara öyle bi yanıt vermem lazım ki adamlar hiç şüphesiz benî alsınlar yardımlarınızı bekliyorum ...

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
Onlar için vereceğin yanıtın pek bir önemi yok soğuk kanlı davran hazırcevap ol onlar bunu ister her türlü baskıda heyecan yapmayacak kişileri seçerler

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Verdiğin yanıt onların pek umurlarında olmuyor. El kol hareketlerin, mimiklerin, duruşun, diksiyonuna , ani sorulan bir soruya tepkine (bknz: 111x11) bakıyorlar.

mahqum17

Üye
20 Şub 2016
200
0
MARS
hitler üç esir yakalamis, ıngiliz, fransiz ve bir yahudi.
"size soru soracagim, ...bilirseniz sizi birakacagim" demis. ıngiliz'e sormus "titanik kaç yilinda batti?" ıngiliz hemen cevap
vermis "1912" diye.
hitler göndermis ıngiliz'i.
fransiz'a sormus bu kez: "titanik'te kaç kisi
öldü?" fransiz cevap vermis :
"1050".
hitler, "tamam, sen de gidebilirsin" diye özgür
birakmiş fransız'ı.ve yahudi'ye dönmüş; "say lan isimlerini..!

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Hocam bu gruplara da bakmıştım çoğu kişinin Hiçbirşey den haberi yok.

Mülakatta neler yaşadıklarını , heyetin neler sorduğunu vs mülakat dönemlerinde konuşuyorlardı. Köseden grup içi arama yap yada kendin paylaşım oluştur. Buna benzer bir sürü grup var hepsinde şansını denemeni öneririm. Orada bu durumu yaşayan birisiyle burdan birinin vereceği cevap arasında dağlar kadar fark var. Sen ne kadar hazırlıklı gitsende o kapıdan içeri girince elin ayağına dolaşır.

Sualtisavunma

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
499
0
İstanbul
Mülakatta neler yaşadıklarını , heyetin neler sorduğunu vs mülakat dönemlerinde konuşuyorlardı. Köseden grup içi arama yap yada kendin paylaşım oluştur. Buna benzer bir sürü grup var hepsinde şansını denemeni öneririm. Orada bu durumu yaşayan birisiyle burdan birinin vereceği cevap arasında dağlar kadar fark var. Sen ne kadar hazırlıklı gitsende o kapıdan içeri girince elin ayağına dolaşır.
Haklısınız hocam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.