Mümin kardeşlerim buyrun dinleyin ve okuyun

MyWhite

Uzman üye
18 Mar 2017
1,006
0
127.0.0.1
Şimdiden söylüyorum ateistler deistler kafirler münafıklar eğer baltalama girişiminde bulunacaksanız sonuna kadar izleyin sizi küçümseyen birşey yok inananlara öğüt ve ibretler vardır sadece size verilecek olan azab zaten çok şiddetlidir amerikayıda görmedinizmi yaptığı her zulümden sonra vuran kasırgayı damı görmediniz ? sizce bunlar kendiliğindenmi oluyor biraz düşünün sürekli düşünmekten bahseden ateistler özellikle siz düşünün sizce sadece fırtanalara el verişli bir noktada bulunması sonucumu oluyor bunlar ve hadi diyelimki bu yüzden peki neden her zulümlerinde oluyor yorum yapmazsanız sevinirim sadece izleyin ve okuyun yeterli Allah'ın Rahmeti üzerinize olsun.
Ve birde elimden geldiğince dini paylaşım yapıcam bilgilendirme ayetler hadisler ve Kuranı güzel okuyan kişileri paylaşıcam gönlünüz ferahlasın kardeşlerim
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=672tuEsX2rw[/ame]

Son düzenleme:

ProHoic

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
495
0
Fikrine katılmıyorum. Çok yanlış bir zihniyetin var bana göre.
Not: İmzanda "Havalı Bir İsim Bulmaİsmini Duyur Zaten Havalı Olur." yazmışsın fakat ismin "MyWhite" :D:D

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Azıp kuduruyor dur bakalım, Allah sonumuzu hayretsin. İslam alimlerinden birinin kitabında görmüştüm. Osmanlıca ama türkçeye çevrilmiş neyseki. "Yağmursa rahmettir dolu ise uyarıdır." E şimdi amerika, aynı anda 3 kasırga... Biri 5 biri 4 biri 3 şiddetindeydi.

MyWhite

Uzman üye
18 Mar 2017
1,006
0
127.0.0.1
Azıp kuduruyor dur bakalım, Allah sonumuzu hayretsin. İslam alimlerinden birinin kitabında görmüştüm. Osmanlıca ama türkçeye çevrilmiş neyseki. "Yağmursa rahmettir dolu ise uyarıdır." E şimdi amerika, aynı anda 3 kasırga... Biri 5 biri 4 biri 3 şiddetindeydi.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0wMeMvtM8G4[/ame]

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
Şimdiden söylüyorum ateistler deistler kafirler münafıklar eğer baltalama girişiminde bulunacaksanız sonuna kadar izleyin sizi küçümseyen birşey yok inananlara öğüt ve ibretler vardır sadece size verilecek olan azab zaten çok şiddetlidir amerikayıda görmedinizmi yaptığı her zulümden sonra vuran kasırgayı damı görmediniz ? sizce bunlar kendiliğindenmi oluyor biraz düşünün sürekli düşünmekten bahseden ateistler özellikle siz düşünün sizce sadece fırtanalara el verişli bir noktada bulunması sonucumu oluyor bunlar ve hadi diyelimki bu yüzden peki neden her zulümlerinde oluyor yorum yapmazsanız sevinirim sadece izleyin ve okuyun yeterli Allah'ın Rahmeti üzerinize olsun.
Ve birde elimden geldiğince dini paylaşım yapıcam bilgilendirme ayetler hadisler ve Kuranı güzel okuyan kişileri paylaşıcam gönlünüz ferahlasın kardeşlerim
https://www.youtube.com/watch?v=672tuEsX2rw

hadi her şiddet sonucu bir kasırga deprem vs. oluyor diyelim ancak bu kasırgalardan ne yapanlar etkileniyor nede siyasetciler yönetici vs. etkileniyor olan masum vatandaşa oluyor e madem şiddet yüzünden oluyor o zaman şiddeti yapanlara ve izin verenlere zarar versin,vatandaşa değil haksızmıyım

Son düzenleme:

MyWhite

Uzman üye
18 Mar 2017
1,006
0
127.0.0.1
hadi her şiddet sonucu bir kasırga deprem vs. oluyor diyelim ancak bu kasırgalardan ne yapanlar etkileniyor nede siyasetciler yönetici vs. etkileniyor olan masum vatandaşa oluyor

kafire güven olmaz kardeşim ve olan vatandaşa oluyor diyorsun şuan tüm müslüman ülkelerinde bir iç karışıklık kargaşa var ki müslümanlar kardeştir deniyor bu kardeşliği bölüyorlar her işe el atıyorlar arakanda insanları paramparça yapıyorlar ve yetmezzmiş gibi derilerini yüzüyorlar emin ol onlara az bile ama en iyisini Allah bilir kana kan dişe diş alınır kısas nedir biliyorsan tabi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.