Musileno Adlı Kullanıcının Paylaşımları

etym656

Üye
2 Ağu 2009
72
0
Youtube dan musileno adlı kullanıcının paylaşmış olduğu "Dev Hack Arşivi - ßy Dragon95" adlı arşivi indirdim. Ben sadece darkcomet programını denedim. görev yöneticisinden başka şeylerinde çalışmaya başladığını gördüm. "notepad.exe" vs gibi. sonra şüphelendim format attım deep freeze kurarak sitenizdeki "Uzmaniz" adlı kullanıcının paylaşımlarından indirdim. ve o çalışan ekstra şeyler bu sefer çalışmadı. darkcomet konusunda deneyimli olmadığım için başıma gelenleri burada yazmak istedim. benden sonraki kullanıcılar eğer böyle birşey var (yani darkcomet içine trojen atmışşsa musileno adlı kullanıcı) tht adına güvenerek sağda solda gördükleri programları indirmesinler. Gerçi gördüğüme göre bu musileno adlı kullanıcı üzerinde çizgi var.
Eğer ben yanlış düşünüyorsam bilgilendirin, iftira atmak istemem.

etym656

Üye
2 Ağu 2009
72
0
dün profilindeki isminin üzerinde çizgi var diye görmüştüm belki de yanlış gördüm. o konu için kusura bakmayın. ama diğer konu hakkında bilginiz var mı?

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
450
'
Diğer konularda sizin pc de güvenlik zayıf galiba daha iyi bir program kurarak bu gibi durumlarda zor durumda kalmassiniz

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,560
29
Trondheim
çizgi felan yok yanlış görmüşsünüz o üyemizin konuları da kendi isteği üzerine kaldırıldı aartık güncel değildir.

iyi forumlar

etym656

Üye
2 Ağu 2009
72
0
güvenlik konusunda zayıf olduğumu düşünmüyorum. yani bilgisayarla yeni tanışan anlamayan biri değilim. antivirüsü kapatmıştım darkcomet kullanacağım için. ilk defa kullanacağım için bağlantıda sorun yaşamamak için antiyi kapattım. benim merak ettiğim "musileno" adlı kullanıcının paylaşmış olduğu programda bahsettiğim diğer .exe ler çalışmaya başladı ama "uzmanız" adlı kullanıcının aynı sürüm darkcomette o .exe ler çalışmadı.

etym656

Üye
2 Ağu 2009
72
0
Şimdi bir yanlışlık var sanırım o konuyu paylaşan kişi
Drogon95 isimli kullanıcı

http://www.turkhackteam.org/web-ser...baslangic-duzey-hack-arsivi-ssy-dragon95.html

Ve Bir hack programında virüs olması doğal değilmi?

Yanlış konuya baktıysam konunun linkini atın.
Musileno kullanıcısını sitenin aktif üyelerindendir böyle iftira atmak olmaz

konuyu başlatırken de belirmiştim iftira atmak istemem yanlış birşeyler düşünüyorsam bilgilendirin diye. İftira Atmıyorum. Sizlere soruyorum böyle birşey geldi başıma neden acaba diye

etym656

Üye
2 Ağu 2009
72
0
youtube dan tıkladığım linklerin videosunu bulmaya çalışıyorum. arşivin içindeki darkcomet kullanımını anlatan video da musileno yazıyordu. o zaman paylaşan kişi musileno adlı kullanıcının videosunu eklemiş olabilir arşivine. Ama herkesin şunu bilerek cevap yazmasını istiyorum. Ben sadece başıma gelenleri yazıyorum kimseye İftira atmıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.