muşta almak

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
meraba arkadaşlar ben sevgilime doğumgünü hediyesi olarak bir muşta almak istiyorum . nereden bulabilirim bilmiyorum eskişehirde oturuyorum bir yer gösterebilirseniz sevinirim .

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
yav şu ele takılan sonra yumruk atılan şey varya :D o işte :D espri yapmayın zaten bu muşta esprisinden imanım gevredi bugun internette arayıp duruyorum nerden bulabilirim diye :D

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
mu%C5%9Fta.jpg

Büyük ihtimal mahalle arasında falan bulabilirsin genelde gizli satılır ama bi bak sen yinede :D

Not : kullanması taşıması 6 aydan 5 yıla , 500 liradan 5.000 liraya kadar para cezası var.

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
avcılarda falan satılıyor diye biliyorum ama av dükkanını ben nereden bulayım :D neyse eskişehirli arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler belki

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
kız özellikle muşta istiyom ben dedi :D yapcak bişey yok . kendisini koruma amaçlı falan değil öyle bişey olsa biber gazı vs bulurdum . ama şöyle yakışıklı gözüken bişey alayım diyorum :D

JayZ

Uzman üye
18 Ocak 2013
1,084
0
Aydın
1. Muşta bir suç aletidir.
2. Taşımanın ve ve kullanmanın cezası var.
3. Boşver al zaten bu ülkedeki en büyük suçları görmezden geliyorlar:d

jY71lg.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.