Mustafa Kemal Atatürkü Sevmemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Yorum Yapmadam Tamamını Okuyun!

Arkadaşlar Ben Dini Açıdan Kendisinin Yanlış Yaptıgını Düşünmekdeyim

Ama Bu Vatan Adına Yaptıklarının Hepsinin Kötülük Oldugunu Söylemiyorum

Ve eger Aranızda sevmeyenler Varsa Bu Adama Küfredeniniz Varsa Bir bizim karşımıza gelin
Yüzleşelim Ben sevmeyen biri Olarak o Şahsiyete Saygısızlık etdirmem

Sebebi Benim Milletimin Benimsemiş Olması

Beyler Bana Kaynak Verin Bir sebebi Olmasa bukadar benimsenmez bu adam cevap verin bana forumdaki konulardan link atın isterim

Umarım Saygıyla Karşılar Bu cahil Kalmak İstemeyen Kardeşinizin Temennisini Yerine Getirirsiniz

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
2
266
Konya
Yardım mı istiyorsunuz, anlayamadım?

Ayrıca sevmeyenlere yapacağınız birşey yok, eminim fikri değişmeyecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.